Kıtlax / Hakkımızda


Beşler Makarna olarak, uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve her zaman ilklerin altına imza atma misyonumuzla, sadece ülkemizde değil, dünya liginde de başarıyla rekabet eden bir marka olmanın gururunu taşıyoruz. Adı başarılarla anılan bir marka olmanın getirdiği sorumluluk duygusuyla, zaman, enerji ve kaynaklarımızı en yüksek standartları hayata geçirmek adına kullanırken, taşıdığımız toplam kalite felsefemizle de sektörde yeniliklerin öncüsü olmaya devam ediyoruz.

Marka kültürümüzden aldığımız ivmeyle, kendimizi inovatif ürünler geliştirmeye adadık. Bu doğrultuda, dünya çapında bir ilki daha gerçekleştirdik ve sofralarımızın vazgeçilmezi olan makarnaya yepyeni bir kimlik kazandırarak, çerez dünyasının yeni çıtırı KITLAX Makarna Çerezi'ni lezzet ailemize kattık.

Türkiye'nin en verimli topraklarında yetişen, üstün kalitesiyle rakipsiz durum buğdayından üretilen yeni markamız, farklı şekil ve aromaları ile son derece keyifli ve doyurucu bir lezzet deneyimi sunuyor. Burgu Makarna'yı Acılı, Midye Makarna'yı Biftek Soslu ve Tekerlek Makarna'yı da Peynir - Soğan Soslu olarak tatlandırarak, KITLAX markası altında sektöre iddialı bir giriş yaptık.

3 yılllık araştırma - geliştirme faaliyetlerinin bir ürünü olan KITLAX'ı, Gaziantep Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü ile işbirliği içerisinde geliştirdik.

KITLAX'ın, ister tek başına, ister sevdiklerinizle özel paylaşım anlarınızda; sohbet ederken, sinema seyrederken, maç izlerken yepyeni bir lezzet bağımlılığı yaratacağına ve 7'den 77'ye herkesin büyük beğenisini kazanacağına yürekten inanıyoruz.